Post by Admin on Jun 14, 2016 10:10:12 GMT
Loimuketut järjestävät poniravit, jotka ravataan 18.06.2016 villien ravien merkeissä!
Säännöt ja osallistuminen
» ravikilpailut järjestää Loimuketut.
» yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti poneja / lähtö.
» sama ohjastaja ei voi ohjastaa kuin 1 hevosta / lähtö. Keksityt kuskit sallittuja.
» tulokset arvotaan raviarvontakoneella
» Lähdöt jaetaan ryhmiin tarvittaessa.
» ikärajat lämminverisillä 2-12v, kylmäverisillä 3-15v, poneilla 3-18v
Osallistuminen
Osallistuminen viimeistään 18.06.2016 klo 18.00 meneessä alle
Osallistumismuodossa:
Lähtö+nro [rivin vaihto]
ikä skp hevosen nimi / ohjastaja (seura) hevosen ennätys --
Laitathan hevoset jo osallistuessasi huonoimmasta parhaimpaan aikajärjestyksessä! Kiitos!
Lähdöt & Osallistujat
Lähtö 1: Ryhmäajo A-ponit 3-4v 1100m
P: 120ve - 70ve - 50ve - 30ve - 20ve
Sarja 1
1. 3v t Magda Bond / (Blvd) ei enn -- 03.14,1aly
2. 4v t Raadin Rilla / Natalia (LOIMU) 3.15,7 -- 03.14,2aly xx
3. 3v o Winchester Bond / (Blvd) ei enn -- 03.14,2aly
4. 3v t Vesper Bond / (Blvd) ei enn -- 03.14,2aly
5. 4v t Evelyne JM / Joakim (LOIMU) 03.16,1aly -- 03.14,3aly x
6. 4v t Medo Metal / Minka (Unia) 3.24,4 -- 03.14,3aly
7. 4v o Paintthetownred / Paapu (Unia) 3.34,3 -- 03.14,3aly
8. 3v t Domino Bond / (Blvd) ei enn -- 03.15,3aly
9. 3v o Dragonpol Bond / (Blvd) ei enn -- 03.15,4aly
3v t Sévérine Bond / (Blvd) ei enn -- - hll
Sarja 2
1. 3v o Rascal Snowgizmo / jatta (RuKo) 3.13,3ake -- 03.00,3aly
2. 4v t Tif Tindy Tiftif / Tindra (LOIMU) 03.13,3aly -- 03.00,5aly
3. 4v o Dynamite Duck / Juho (LOIMU) 02.41,5ly -- 03.00,5aly
4. 4v t Cármen von Quiness / Jussi (LOIMU) 03.14,3aly -- 03.00,6aly
5. 4v o Punisher Go / siina (RuKo) 2.52,4ly -- 03.01,2aly x
6. 4v t Rhoda's Chex / Kira (LOIMU) 03.14,4aly -- 03.01,3aly x
7. 4v o Al Capony / Catia (LOIMU) 02.42,2ly -- 03.01,3aly
8. 3v o Toy´s Herbert / janna (RuKo) 3.12,3ake -- 03.02,3aly
9. 4v o Rockpony / Kaisa (LOIMU) 02.40,4ly -- 03.02,5aly
10. 4v t Rock Indica Duán / pinja (RuKo) 3.09,1ake -- 03.02,6aly
Lähtö 2: Ryhmäajo A-ponit 2.55,0 aikaiset ja hitaammat 1100m
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve
1. 5v t Narrilaivan Magdalena / Martta (NaSe) 2.55,2 -- 02.54,2aly xx
2. 5v t Narrilaivan Heartsong / Hertta (NaSe) 3.00,2 -- 02.55,2aly
3. 5v o Gizmo v.d. Zanneshof / Ismo (NaSe) 2.56,3 -- 02.55,6aly x
Lähtö 3: Ryhmäajo A-ponit 2.30,0-2.54,9 aikaiset 1600m
P: 170ve - 90ve - 60ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 9v o Wilmer CRE/ Shavo (NaSe) 2.40,0 -- 02.38,3aly
2. 10v t Narrilaivan Liitäjä / Lissu (NaSe) 2.39,7 -- 02.38,4aly
3. 10v o Narrilaivan Verneri / Niko (NaSe) 2.39,9 -- 02.38,4aly
4. 8v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.39,3a -- 02.38,5aly x
5. 6v t Schmucker Rosé Bock / (Blvd) 2.40,4aly -- 02.39,3aly x
6. 8v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.41,1a -- 02.39,6aly
7. 10v o Narrilaivan Tardis / Amy (NaSe) 2.41,0a -- 02.39,6aly
8. 5v t Lorelei v.d. Zanneshof / Lori (NaSe) 2.51,3 -- 02.40,2aly x
9. 7v o Rásmus SWE / Sorel (Unia) 2.40,0 -- 02.40,2aly
10. 8v t Narrilaivan Aphrodite / Riitta (NaSe) 2.39,7a -- 02.40,5aly
11. 10v t Narrilaivan Diana / Iina (NaSe) 2.40,0a -- 02.40,5aly x
12. 5v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.51,4 -- 02.40,6aly
Sarja 2
1. 10v o Narrilaivan Darius / Ronja (NaSe) 2.35,3-- 02.30,3aly x
2. 13v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 2.31,0a-- 02.30,4aly
3. 10v o Narrilaivan Wompatti / Matti (NaSe) 2.34,7a -- 02.30,5aly
4. 9v t Sumusilmun Charlotta / Lotta (NaSe) 2.38,5a -- 02.30,6aly x
5. 8v t Narrilaivan Suvituli / Tuuli (NaSe) 2.38,2a -- 02.31,2aly
6. 10v t Narrilaivan Tilda / Gilda (NaSe) 2.38,8a -- 02.31,2aly
7. 13v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 2.37,9a -- 02.31,3aly
8. 10v t Narrilaivan Åvanna / Janna (NaSe) 2.32,3a -- 02.31,4aly
9. 13v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 2.30,3 -- 02.32,4aly xx
Lähtö 4: Ryhmäajo A-ponit 2.29,9 aikaiset ja nopeammat 1600m
P: 200ve - 100ve - 80ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 13v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 2.24,4a -- 02.23,1aly x
2. 15v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.26,3 -- 02.23,3aly
3. 13v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 2.25,1 -- 02.23,4aly xx
4. 15v o Narrilaivan Ikaros / Ikke (NaSe) 2.24,5a -- 02.23,4aly
5. 10v o Narrilaivan Peikkokuningas / Topi (NaSe) 2.27,3 -- 02.23,6aly
6. 13v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 2.24,3a -- 02.24,3aly
7. 7v t Mary Goodnight / (Blvd) 2.24,5aly -- 02.24,4aly
8. 9v t Hera Volopoulos / (Blvd) 2.24,3aly -- 02.24,4aly
9. 13v t Frenzy v.d. Bjeevmk / Amanda (NaSe) 2.26,4 -- 02.24,4aly
10. 6v o Major Dexter / (Blvd) 2.24,6aly -- 02.25,1aly x
11. 14v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 2.26,3a -- 02.25,2aly xx
12. 13v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 2.28,0a -- 02.25,5aly
Sarja 2
1. 15v o Narrilaivan Splinter / Tero (NaSe) 2.24,0 -- 02.17,1aly xx
2. 8v t Pussy Galore / (Blvd) 2.18,4aly -- 02.17,2aly x
3. 16v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.22,4a -- 02.17,5aly
4. 15v o Narrilaivan Rubert / Roni (NaSe) 2.24,2 -- 02.17,5aly
5. 6v t Tiffany Case / (Blvd) 2.21,2aly -- 02.18,1aly
6. 7v o Oasis v. Dark / (Blvd) 2.18,5aly -- 02.18,2aly
7. 5v o Bohemia Regent / (Blvd) 2.19,4aly -- 02.18,3aly
8. 7v o Colonel Sun / (Blvd) 2.22,6aly -- 02.18,4aly
9. 7v o Devil May Care / (Blvd) 2.23,4aly -- 02.19,4aly
7v o Konrad von Glöda / (Blvd) 2.24,2aly -- - hll
Sarja 3
1. 7v t Strawberry Fields / (Blvd) 2.14,2aly -- 02.11,1aly
2. 9v o Dominic Greene / (Blvd) 2.13,4aly -- 02.11,2aly xx
3. 7v t Diamonds Are Forever / (Blvd) 2.15,3aly -- 02.11,3aly
4. 5v t Harriett Horner / (Blvd) 2.17,5aly -- 02.11,3aly
5. 8v o Midsummer Night's Doom / (Blvd) 2.13,1aly -- 02.12,2aly x
6. 16v o Narrilaivan Lumoava / Leena (NaSe) 2.17,5 -- 02.12,4aly
7. 5v t Molly Warmflash / (Blvd) 2.16,4aly -- 02.12,4aly
8. 16v o Narrilaivan Garro / Kari (NaSe) 2.16,2 -- 02.13,1aly
9. 6v o General Brutus / (Blvd) 2.16,2aly -- 02.13,6aly xx
7v o Trigger Mortis / (Blvd) 2.12,4aly -- - hml
Lähtö 5: Ryhmäajo B-ponit 3-4v 1100m
P: 120ve - 70ve - 50ve - 30ve - 20ve
1. 3v t Radical Belladonna / siina (RuKo) 2.26,2ake -- 02.12,2aly xx
2. 4v t Susannette SWE / Joakim (LOIMU) 02.14,6aly -- 02.12,5aly xx
3. 4v o LD Krigare / Jussi (LOIMU) 02.13,3aly -- 02.12,5aly
4. 4v t Mereca Janaiya / Hilla (LOIMU) 02.14,2aly -- 02.13,2aly
5. 4v t Roseau / Fransisca (LOIMU) 02.23,3aly -- 02.13,3aly x
6. 4v o Elfengård Sid / Emma P. (Ruuti) 02.13,5ly -- 02.13,4aly
7. 4v o Frankenweenie / Sisko (LOIMU) 02.13,4aly -- 02.14,2aly
8. 3v o Lorenz B / siina (RuKo) 2.20,4ake -- 02.14,3aly
9. 4v t Elfengård Cessa / Leena (Ruuti) 02.14,2ly -- 02.14,4aly
10. 4v t Lowenthal Rullgardina / Jesse (Ruuti) 02.13,4ly -- 02.14,4aly
11. 4v o Liten Lösning / Juho (LOIMU) 02.13,2aly -- 02.14,5aly
Lähtö 6: Ryhmäajo B-ponit 2.14,0 aikaiset ja hitaammat 1600m
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve
1. 5v o Luxter Go / siina (RuKo) 2.14,1ke -- 02.12,1aly
2. 5v o Kappvändaré Swe / elias (RuKo) 2.14,2ly -- 02.12,4aly x
Lähtö 7: Ryhmäajo B-ponit 1.55,0-2.13,9 aikaiset 2100m
P: 170ve - 90ve - 60ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 8v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) 2.10,1 -- 02.08,2aly x
2. 5v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 2.09,9 -- 02.08,3aly x
3. 5v o Ostergard Bosse / Roope (Ruuti) 02.11,4aly -- 02.08,5aly
4. 8v o Ønsk Morten / Mortti (NaSe) 2.09,2a -- 02.09,2aly
5. 8v t Ønsk Thyra / Tiia (NaSe) 2.10,0 -- 02.09,2aly
6. 8v t Ønsk Dagrun / Taija (NaSe) 2.10,3a -- 02.09,3aly
7. 8v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 2.10,7 -- 02.09,3aly
8. 8v t Cilla NRL / Silja (NaSe) 2.09,4 -- 02.09,4aly x
9. 8v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 2.10,6 -- 02.09,4aly
10. 8v t Rio Rita NRL / Reetta (NaSe) 2.09,0a -- 02.10,2aly x
8v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 2.09,6 -- - hpl
Sarja 2
1. 8v o Verdandi Narr / Verneri (NaSe) 2.00,0 -- 01.57,3aly
2. 10v t Nasrin Kayle / Siina (NaSe) 2.01,0 -- 01.57,3aly
3. 10v t Citronfjäril B / Iina (NaSe) 1.58,6 -- 01.57,4aly
4. 8v t Cresendo's Heija / Hellu (NaSe) 1.58,3a -- 01.57,5aly xx
5. 10v t Nasrin Soraka / Sonja (NaSe) 1.57,6a -- 01.57,6aly x
6. 8v t Veronika Narr / Veera (NaSe) 2.05,8a-- 01.57,6aly
7. 5v t Norgaard Eva-Lotta / Pirjo (Ruuti) 02.00,2aly -- 01.58,5aly x
8. 8v t Ønsk Magda / Mallu (NaSe) 57,5a -- 01.59,1aly
9. 8v t Britt Astrid / Aada (NaSe) 2.05,6a -- 01.59,2aly xx
7v t Värholms Gård Cajsa / Kaisa (LOIMU) 02.02,4aly -- - hml
10v t Friida Narr / Riia (NaSe) 2.00,7 -- - hll
Sarja 3
1. 10v t Anastasia Narr / Stella (NaSe) 1.55,5 -- 01.54,2aly x
2. 10v o Ferdinand Narr / Niilo (NaSe) 1.55,3a -- 01.54,4aly
3. 10v t Nasrin Arya / Shavo (NaSe) 1.55,3a -- 01.54,5aly
4. 10v o Nasrin Jamshed / Jani (NaSe) 1.56,3 -- 01.56,1aly x
5. 10v t Eowyn Narr / Oona (NaSe) 1.55,3a -- 01.56,2aly
6. 11v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 1.55,1a -- 01.56,2aly x
7. 10v o Fool's Spyro / Sirja (NaSe) 1.57,5a -- 01.56,4aly
8. 10v t Tundra Narr / Tiina (NaSe) 1.55,4a -- 01.56,4aly
9. 10v o Edgar Narr / Esko (NaSe) 1.56,5 -- 01.56,4aly
10. 11v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 1.55,0a -- 01.56,5aly
11. 11v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 1.55,7 -- 01.56,6aly
Lähtö 8: Ryhmäajo B-ponit 1.54,9 aikaiset ja nopeammat 2100m
P: 200ve - 100ve - 80ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 14v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 1.51,0a -- 01.50,2aly
2. 10v o Nasrin Omar / Jenna (NaSe) 1.53,8a -- 01.50,3aly
3. 9v o Christoffer / siina (RuKo) 51,2ak2 -- 01.50,5aly
4. 10v o Aken Troller / Leo (NaSe) 1.52,5a -- 01.50,5aly
5. 12v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 1.51,2 -- 01.50,6aly
6. 12v t Janette NRL / Janni (NaSe) 1.51,4a -- 01.51,1aly
7. 11v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 1.51,3a -- 01.51,2aly x
8. 10v o Fracture NRL / Reetta (NaSe) 1.51,5a -- 01.51,5aly
9. 10v t La Snow Faye / Eija (NaSe) 1.51,0a -- 01.52,1aly
10. 10v t Aicha Narr / Anni (NaSe) 1.54,4a -- 01.52,5aly
Sarja 2
1. 14v o Nörde NRL / Harri (NaSe) 1.48,8a -- 01.42,2aly
2. 15v t Yolanda NRL / Nanda (NaSe) 1.43,3a -- 01.42,3aly x
3. 16v o Thor Luned / Tori (NaSe) 41,8a -- 01.43,1aly x
4. 15v t Toy's Pernilla / Petra (NaSe) 1.42,8a -- 01.43,2aly
5. 8v t Toy´s Myrthe / riina (RuKo) 42,3aly -- 01.43,2aly
6. 15v t Daniella NRL / Ella (NaSe) 1.44,3a -- 01.43,2aly
7. 10v o Fool's Winset / Ville (NaSe) 1.50,1 -- 01.43,3aly
8. 10v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 1.49,9a -- 01.43,3aly
9. 13v t Toy's Nancy / Catia (LOIMU) 01.42,4ly -- 01.43,4aly
14v o Toy's Casanova / Nipa (NaSe) 1.42,0a -- - hml
Säännöt ja osallistuminen
» ravikilpailut järjestää Loimuketut.
» yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti poneja / lähtö.
» sama ohjastaja ei voi ohjastaa kuin 1 hevosta / lähtö. Keksityt kuskit sallittuja.
» tulokset arvotaan raviarvontakoneella
» Lähdöt jaetaan ryhmiin tarvittaessa.
» ikärajat lämminverisillä 2-12v, kylmäverisillä 3-15v, poneilla 3-18v
Osallistuminen
Osallistuminen viimeistään 18.06.2016 klo 18.00 meneessä alle
Osallistumismuodossa:
Lähtö+nro [rivin vaihto]
ikä skp hevosen nimi / ohjastaja (seura) hevosen ennätys --
Laitathan hevoset jo osallistuessasi huonoimmasta parhaimpaan aikajärjestyksessä! Kiitos!
Lähdöt & Osallistujat
Lähtö 1: Ryhmäajo A-ponit 3-4v 1100m
P: 120ve - 70ve - 50ve - 30ve - 20ve
Sarja 1
1. 3v t Magda Bond / (Blvd) ei enn -- 03.14,1aly
2. 4v t Raadin Rilla / Natalia (LOIMU) 3.15,7 -- 03.14,2aly xx
3. 3v o Winchester Bond / (Blvd) ei enn -- 03.14,2aly
4. 3v t Vesper Bond / (Blvd) ei enn -- 03.14,2aly
5. 4v t Evelyne JM / Joakim (LOIMU) 03.16,1aly -- 03.14,3aly x
6. 4v t Medo Metal / Minka (Unia) 3.24,4 -- 03.14,3aly
7. 4v o Paintthetownred / Paapu (Unia) 3.34,3 -- 03.14,3aly
8. 3v t Domino Bond / (Blvd) ei enn -- 03.15,3aly
9. 3v o Dragonpol Bond / (Blvd) ei enn -- 03.15,4aly
3v t Sévérine Bond / (Blvd) ei enn -- - hll
Sarja 2
1. 3v o Rascal Snowgizmo / jatta (RuKo) 3.13,3ake -- 03.00,3aly
2. 4v t Tif Tindy Tiftif / Tindra (LOIMU) 03.13,3aly -- 03.00,5aly
3. 4v o Dynamite Duck / Juho (LOIMU) 02.41,5ly -- 03.00,5aly
4. 4v t Cármen von Quiness / Jussi (LOIMU) 03.14,3aly -- 03.00,6aly
5. 4v o Punisher Go / siina (RuKo) 2.52,4ly -- 03.01,2aly x
6. 4v t Rhoda's Chex / Kira (LOIMU) 03.14,4aly -- 03.01,3aly x
7. 4v o Al Capony / Catia (LOIMU) 02.42,2ly -- 03.01,3aly
8. 3v o Toy´s Herbert / janna (RuKo) 3.12,3ake -- 03.02,3aly
9. 4v o Rockpony / Kaisa (LOIMU) 02.40,4ly -- 03.02,5aly
10. 4v t Rock Indica Duán / pinja (RuKo) 3.09,1ake -- 03.02,6aly
Lähtö 2: Ryhmäajo A-ponit 2.55,0 aikaiset ja hitaammat 1100m
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve
1. 5v t Narrilaivan Magdalena / Martta (NaSe) 2.55,2 -- 02.54,2aly xx
2. 5v t Narrilaivan Heartsong / Hertta (NaSe) 3.00,2 -- 02.55,2aly
3. 5v o Gizmo v.d. Zanneshof / Ismo (NaSe) 2.56,3 -- 02.55,6aly x
Lähtö 3: Ryhmäajo A-ponit 2.30,0-2.54,9 aikaiset 1600m
P: 170ve - 90ve - 60ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 9v o Wilmer CRE/ Shavo (NaSe) 2.40,0 -- 02.38,3aly
2. 10v t Narrilaivan Liitäjä / Lissu (NaSe) 2.39,7 -- 02.38,4aly
3. 10v o Narrilaivan Verneri / Niko (NaSe) 2.39,9 -- 02.38,4aly
4. 8v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.39,3a -- 02.38,5aly x
5. 6v t Schmucker Rosé Bock / (Blvd) 2.40,4aly -- 02.39,3aly x
6. 8v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.41,1a -- 02.39,6aly
7. 10v o Narrilaivan Tardis / Amy (NaSe) 2.41,0a -- 02.39,6aly
8. 5v t Lorelei v.d. Zanneshof / Lori (NaSe) 2.51,3 -- 02.40,2aly x
9. 7v o Rásmus SWE / Sorel (Unia) 2.40,0 -- 02.40,2aly
10. 8v t Narrilaivan Aphrodite / Riitta (NaSe) 2.39,7a -- 02.40,5aly
11. 10v t Narrilaivan Diana / Iina (NaSe) 2.40,0a -- 02.40,5aly x
12. 5v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.51,4 -- 02.40,6aly
Sarja 2
1. 10v o Narrilaivan Darius / Ronja (NaSe) 2.35,3-- 02.30,3aly x
2. 13v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 2.31,0a-- 02.30,4aly
3. 10v o Narrilaivan Wompatti / Matti (NaSe) 2.34,7a -- 02.30,5aly
4. 9v t Sumusilmun Charlotta / Lotta (NaSe) 2.38,5a -- 02.30,6aly x
5. 8v t Narrilaivan Suvituli / Tuuli (NaSe) 2.38,2a -- 02.31,2aly
6. 10v t Narrilaivan Tilda / Gilda (NaSe) 2.38,8a -- 02.31,2aly
7. 13v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 2.37,9a -- 02.31,3aly
8. 10v t Narrilaivan Åvanna / Janna (NaSe) 2.32,3a -- 02.31,4aly
9. 13v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 2.30,3 -- 02.32,4aly xx
Lähtö 4: Ryhmäajo A-ponit 2.29,9 aikaiset ja nopeammat 1600m
P: 200ve - 100ve - 80ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 13v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 2.24,4a -- 02.23,1aly x
2. 15v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.26,3 -- 02.23,3aly
3. 13v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 2.25,1 -- 02.23,4aly xx
4. 15v o Narrilaivan Ikaros / Ikke (NaSe) 2.24,5a -- 02.23,4aly
5. 10v o Narrilaivan Peikkokuningas / Topi (NaSe) 2.27,3 -- 02.23,6aly
6. 13v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 2.24,3a -- 02.24,3aly
7. 7v t Mary Goodnight / (Blvd) 2.24,5aly -- 02.24,4aly
8. 9v t Hera Volopoulos / (Blvd) 2.24,3aly -- 02.24,4aly
9. 13v t Frenzy v.d. Bjeevmk / Amanda (NaSe) 2.26,4 -- 02.24,4aly
10. 6v o Major Dexter / (Blvd) 2.24,6aly -- 02.25,1aly x
11. 14v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 2.26,3a -- 02.25,2aly xx
12. 13v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 2.28,0a -- 02.25,5aly
Sarja 2
1. 15v o Narrilaivan Splinter / Tero (NaSe) 2.24,0 -- 02.17,1aly xx
2. 8v t Pussy Galore / (Blvd) 2.18,4aly -- 02.17,2aly x
3. 16v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.22,4a -- 02.17,5aly
4. 15v o Narrilaivan Rubert / Roni (NaSe) 2.24,2 -- 02.17,5aly
5. 6v t Tiffany Case / (Blvd) 2.21,2aly -- 02.18,1aly
6. 7v o Oasis v. Dark / (Blvd) 2.18,5aly -- 02.18,2aly
7. 5v o Bohemia Regent / (Blvd) 2.19,4aly -- 02.18,3aly
8. 7v o Colonel Sun / (Blvd) 2.22,6aly -- 02.18,4aly
9. 7v o Devil May Care / (Blvd) 2.23,4aly -- 02.19,4aly
7v o Konrad von Glöda / (Blvd) 2.24,2aly -- - hll
Sarja 3
1. 7v t Strawberry Fields / (Blvd) 2.14,2aly -- 02.11,1aly
2. 9v o Dominic Greene / (Blvd) 2.13,4aly -- 02.11,2aly xx
3. 7v t Diamonds Are Forever / (Blvd) 2.15,3aly -- 02.11,3aly
4. 5v t Harriett Horner / (Blvd) 2.17,5aly -- 02.11,3aly
5. 8v o Midsummer Night's Doom / (Blvd) 2.13,1aly -- 02.12,2aly x
6. 16v o Narrilaivan Lumoava / Leena (NaSe) 2.17,5 -- 02.12,4aly
7. 5v t Molly Warmflash / (Blvd) 2.16,4aly -- 02.12,4aly
8. 16v o Narrilaivan Garro / Kari (NaSe) 2.16,2 -- 02.13,1aly
9. 6v o General Brutus / (Blvd) 2.16,2aly -- 02.13,6aly xx
7v o Trigger Mortis / (Blvd) 2.12,4aly -- - hml
Lähtö 5: Ryhmäajo B-ponit 3-4v 1100m
P: 120ve - 70ve - 50ve - 30ve - 20ve
1. 3v t Radical Belladonna / siina (RuKo) 2.26,2ake -- 02.12,2aly xx
2. 4v t Susannette SWE / Joakim (LOIMU) 02.14,6aly -- 02.12,5aly xx
3. 4v o LD Krigare / Jussi (LOIMU) 02.13,3aly -- 02.12,5aly
4. 4v t Mereca Janaiya / Hilla (LOIMU) 02.14,2aly -- 02.13,2aly
5. 4v t Roseau / Fransisca (LOIMU) 02.23,3aly -- 02.13,3aly x
6. 4v o Elfengård Sid / Emma P. (Ruuti) 02.13,5ly -- 02.13,4aly
7. 4v o Frankenweenie / Sisko (LOIMU) 02.13,4aly -- 02.14,2aly
8. 3v o Lorenz B / siina (RuKo) 2.20,4ake -- 02.14,3aly
9. 4v t Elfengård Cessa / Leena (Ruuti) 02.14,2ly -- 02.14,4aly
10. 4v t Lowenthal Rullgardina / Jesse (Ruuti) 02.13,4ly -- 02.14,4aly
11. 4v o Liten Lösning / Juho (LOIMU) 02.13,2aly -- 02.14,5aly
Lähtö 6: Ryhmäajo B-ponit 2.14,0 aikaiset ja hitaammat 1600m
P: 150ve - 80ve - 50ve - 30ve - 20ve
1. 5v o Luxter Go / siina (RuKo) 2.14,1ke -- 02.12,1aly
2. 5v o Kappvändaré Swe / elias (RuKo) 2.14,2ly -- 02.12,4aly x
Lähtö 7: Ryhmäajo B-ponit 1.55,0-2.13,9 aikaiset 2100m
P: 170ve - 90ve - 60ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 8v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) 2.10,1 -- 02.08,2aly x
2. 5v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 2.09,9 -- 02.08,3aly x
3. 5v o Ostergard Bosse / Roope (Ruuti) 02.11,4aly -- 02.08,5aly
4. 8v o Ønsk Morten / Mortti (NaSe) 2.09,2a -- 02.09,2aly
5. 8v t Ønsk Thyra / Tiia (NaSe) 2.10,0 -- 02.09,2aly
6. 8v t Ønsk Dagrun / Taija (NaSe) 2.10,3a -- 02.09,3aly
7. 8v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 2.10,7 -- 02.09,3aly
8. 8v t Cilla NRL / Silja (NaSe) 2.09,4 -- 02.09,4aly x
9. 8v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 2.10,6 -- 02.09,4aly
10. 8v t Rio Rita NRL / Reetta (NaSe) 2.09,0a -- 02.10,2aly x
8v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 2.09,6 -- - hpl
Sarja 2
1. 8v o Verdandi Narr / Verneri (NaSe) 2.00,0 -- 01.57,3aly
2. 10v t Nasrin Kayle / Siina (NaSe) 2.01,0 -- 01.57,3aly
3. 10v t Citronfjäril B / Iina (NaSe) 1.58,6 -- 01.57,4aly
4. 8v t Cresendo's Heija / Hellu (NaSe) 1.58,3a -- 01.57,5aly xx
5. 10v t Nasrin Soraka / Sonja (NaSe) 1.57,6a -- 01.57,6aly x
6. 8v t Veronika Narr / Veera (NaSe) 2.05,8a-- 01.57,6aly
7. 5v t Norgaard Eva-Lotta / Pirjo (Ruuti) 02.00,2aly -- 01.58,5aly x
8. 8v t Ønsk Magda / Mallu (NaSe) 57,5a -- 01.59,1aly
9. 8v t Britt Astrid / Aada (NaSe) 2.05,6a -- 01.59,2aly xx
7v t Värholms Gård Cajsa / Kaisa (LOIMU) 02.02,4aly -- - hml
10v t Friida Narr / Riia (NaSe) 2.00,7 -- - hll
Sarja 3
1. 10v t Anastasia Narr / Stella (NaSe) 1.55,5 -- 01.54,2aly x
2. 10v o Ferdinand Narr / Niilo (NaSe) 1.55,3a -- 01.54,4aly
3. 10v t Nasrin Arya / Shavo (NaSe) 1.55,3a -- 01.54,5aly
4. 10v o Nasrin Jamshed / Jani (NaSe) 1.56,3 -- 01.56,1aly x
5. 10v t Eowyn Narr / Oona (NaSe) 1.55,3a -- 01.56,2aly
6. 11v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 1.55,1a -- 01.56,2aly x
7. 10v o Fool's Spyro / Sirja (NaSe) 1.57,5a -- 01.56,4aly
8. 10v t Tundra Narr / Tiina (NaSe) 1.55,4a -- 01.56,4aly
9. 10v o Edgar Narr / Esko (NaSe) 1.56,5 -- 01.56,4aly
10. 11v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 1.55,0a -- 01.56,5aly
11. 11v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 1.55,7 -- 01.56,6aly
Lähtö 8: Ryhmäajo B-ponit 1.54,9 aikaiset ja nopeammat 2100m
P: 200ve - 100ve - 80ve - 40ve - 30ve
Sarja 1
1. 14v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 1.51,0a -- 01.50,2aly
2. 10v o Nasrin Omar / Jenna (NaSe) 1.53,8a -- 01.50,3aly
3. 9v o Christoffer / siina (RuKo) 51,2ak2 -- 01.50,5aly
4. 10v o Aken Troller / Leo (NaSe) 1.52,5a -- 01.50,5aly
5. 12v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 1.51,2 -- 01.50,6aly
6. 12v t Janette NRL / Janni (NaSe) 1.51,4a -- 01.51,1aly
7. 11v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 1.51,3a -- 01.51,2aly x
8. 10v o Fracture NRL / Reetta (NaSe) 1.51,5a -- 01.51,5aly
9. 10v t La Snow Faye / Eija (NaSe) 1.51,0a -- 01.52,1aly
10. 10v t Aicha Narr / Anni (NaSe) 1.54,4a -- 01.52,5aly
Sarja 2
1. 14v o Nörde NRL / Harri (NaSe) 1.48,8a -- 01.42,2aly
2. 15v t Yolanda NRL / Nanda (NaSe) 1.43,3a -- 01.42,3aly x
3. 16v o Thor Luned / Tori (NaSe) 41,8a -- 01.43,1aly x
4. 15v t Toy's Pernilla / Petra (NaSe) 1.42,8a -- 01.43,2aly
5. 8v t Toy´s Myrthe / riina (RuKo) 42,3aly -- 01.43,2aly
6. 15v t Daniella NRL / Ella (NaSe) 1.44,3a -- 01.43,2aly
7. 10v o Fool's Winset / Ville (NaSe) 1.50,1 -- 01.43,3aly
8. 10v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 1.49,9a -- 01.43,3aly
9. 13v t Toy's Nancy / Catia (LOIMU) 01.42,4ly -- 01.43,4aly
14v o Toy's Casanova / Nipa (NaSe) 1.42,0a -- - hml